Naše poslanie

Láska k deťom a očarenie vodou nás priviedli k tomu, čo milujeme, k nášmu povolaniu.


Chápeme, že venovať svojim deťom plnú sústredenú pozornosť počas celého dňa nie je vždy ľahké. Cez aqua baby plávanie Vám dávame možnosť intezívne prežívať chvíle spolu s Vašim dieťatkom.
Vytvorili sme renovované, hravé a útulné prostredie, do ktorého sa detičky radi vracajú. Plávame v Trnave v novom vlastnom bazéne s príjemnou, teplučkou a slanou vodou.
Náš svet sa neustále mení. Spôsob, akým sa hýbeme, hráme a rozprávame s našimi deťmi teraz, určuje, akou cestou sa budú uberať v budúcnosti.
A my Vás budeme radi na tejto ceste sprevádzať.

Metodika

Plávanie detí v Trnave má dlhoročnú tradíciu a my sme jej súčasťou už viac ako 15 rokov. Organizujeme kurzy plávania pre dojčatá, batoľatá a deti predškolského veku od 4. mesiacov do 6 rokov.


Na základe našich skúseností a poznatkov z celého sveta sme vytvorili kreatívny a jedinečný program, ktorý kombinuje pohyb vo vode a učenie plaveckých zručností s hudbou, spevom a s objavovaním. Naše starostlivo pripravené metodiky sú bohaté, hravé a rešpektujúce individualitu každého dieťaťa. Rozvíjajú mnohé zručnosti a schopnosti, ktoré sú oporou raného veku a neskôr im uľahčia nástup do školy. Program je veľmi deti rešpektujúci a hravý. Zároveň ukazuje rodičom, ako jednoducho a s láskou viesť dieťa v bazéne. Zlepšuje vývoj dieťatka a posilňuje rodičovské puto.

Náš tím a priestory

V plaveckej škole Zlatá Rybka sme tím kvalifikovaných inštruktoriek s ľudským, chápavým a individuálnym prístupom ku každému dieťaťu.


Máme vlastný bazén s teplou slanou vodou spolu s najmodernejšou technológiou na dezinfekciu vody.


Aklimatizačná miestnosť aj sauna majú teplotu prispôsobenú malým klientom.

Do Zlatej Rybky chodíme od jej vzniku.Úžasné priestory, ktoré majú v sebe rodinnú atmosféru a sršia pohodou.Hneď ste tam ako doma.Ochota a prístup lektoriek je skvelý.Odbornosť na vysokej úrovni, teší ma ako vidím, že moju dcérku plávanie neskutočne baví, teší sa na každú lekciu a vidieť každú hodinu ten pokrok v plávaní je úžasné.Vždy je hodina spestrená, každú hodinu nás čaká niečo nové, vedia deti zaujať a krásne pri tom rozvíjať ich schopnosti. Priestory sú čisté, dbajú na hygienu a nájsť niečo také, čo vyžaruje tu rodinnú atmosféru a má v sebe všetko, čo rodič očakáva aj po odbornej stránke je v dnešnej dobe na nezaplatenie. Ďakujeme ❤️🙏🐠🐟🐠

- Katka a Gabi

Partneri

Zdielanie hodnôt a spolupráca sú pre nás dôležité. Prinášame Vám mnoho výhod.

Zistiť viac

Nenašli ste odpoveď na všetky Vaše otázky?

Kontaktujte nás

Na našej stránke používame cookies. Vo vode zasa lásku a rešpekt k dieťatku. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac info

Rozumiem