Kurzy pre batoľatá:
od 1 do 3 rokov

Pokiaľ začíname plávať s deťmi v tomto veku, zaraďujeme ich medzi rovesníkov, ktorí už niečo z plaveckého sveta pochytili. Robíme tak preto, lebo v tomto veku sa deti učia hlavne odpozerávaním a napodobňovaním.


Hodiny sú živšie. Pribúda viac hier. Začíname aktívne využívať pomôcky. Spev a riekanky zostávaju, okrem rodičov sa zapajajú už aj malé Zlaté Rybky. Na lekciách podporujeme detskú zvedavosť a chuť objavovať nepoznané a tak sa spolu ponárame, skáčeme do vody a hravou formou sa učíme plaveckú abecedu. Deti už svojim vlastným štýlom „preplávu” pár metrov.

Zaraďujeme prvky sebazáchrany. Deti od začiatku učíme nielen milovať vodu, ale aj mať z nej rešpekt. Chceme, aby sa pri vode vedeli správať bezpečne.


Pokračujeme v otužovaní. Z vlažnej vody prechádzame postupne na otužovanie so studenou vodou. Samozrejme,vždy rešpektujeme naladenie dieťatka a nikdy nič nerobíme proti jeho vôli. Stále máme vo vode aj rodičov, pretože podpora milujúcej osoby je v tomto období pre dieťatko veľmi dôležitá.

Pláva sa raz do týždňa. Kurz má 8 lekcií, čiže trvá 2 mesiace. Cena za kurz (8 lekcií) je 159 eur.

Kurzy pre dojčatá: od 4 mesiacov do 1 roku

Kurz má 8 lekcií a trvá 2 mesiace. Cena za kurz je 159 eur.

Zistiť viac

Kurzy pre deti predškolského veku: od 3 do 6 rokov

Kurz má 8 lekcií a trvá 2 mesiace. Cena za kurz je 159 eur.

Zistiť viac

Cvičenie vo vode pre tehotné: od 13.týždňa až do pôrodu

Lekcia trvá 45 minút a jej cena je 12 eur.

Zistiť viac
Časové rozloženie kurzov je počas všetkých pracovných dní.
Súrodenecká zľava je -20% z celkovej sumy.

Často kladené otázky

Aké máte vybavenie a bazén?
Ponúkame vám rodinné, kľudné a láskavé prostredie s priestormi na hru a relaxáciu. Bazén s rozmermi 7,5 x 4,5 m je určený výhradne na plávanie detičiek a tehotných žien. Široká verejnosť vstup povolený nemá. Voda je SLANÁ, s najmodernejšou technológiou pre dezinfekciu a úpravu vody bez pridania chemických látok. Teplota vody je 33°C. Teplota vzduchu je 34°C. K dispozícii sú 4 sprchy, sauna a aklimatizačná miestnosť. Sauna je kombinovaná. Spája v sebe výhody suchej sauny, infrasauny a soľnej sauny. Teplotne je prispôsobená deťom, vyhrievaná je na 45-50 stupňov Celzia. Je šetrná k detským slizniciam a nezaťažuje srdiečko. Strávite v nej cca 15 minút. Naše priestory
Ako fungujú kurzy plávania?
Na začiatku sa prihlásite na kurz. Vyplníte formulár a obdržíte potvrdzujúci mail. Približne týždeň pred začatím Vás budeme kontaktovať s ponukou konkrétnych termínov, z ktorých si Vy vyberiete ten, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Pri zaraďovaní do kurzov sa zohľadňuje vek a skúseností dieťaťa. Kurz trvá 2 mesiace a pláva sa raz do týždňa. V rámci jedného kurzu absolvujete 8 lekcií. Počas lekcie je vo vode max. 6 detí s rodičmi a inštruktorom. S jedným dieťaťom je vo vode vždy iba jeden z rodičov. Po absolvovaní každého kurzu máte možnosť sa prihlásiť na ďalší, v ktorom sa dieťatko naučí opäť niečo nové. Na konci tejto cesty bude z vašeho dieťatka zlatá rybka, ktorá miluje vodu.
Koľko trvá lekcia?
Celkovo u nás pobudnete zhruba 80 minút. Plávaním strávime 20 - 40 minút, čo je optimálny čas pre dieťatko vo vode. Musíme brať do úvahy termoreguláciu každej vekovej kategórie, schopnosť sústrediť sa na aktivity a hlavne nepreťažovať deťúrence. Nasleduje pobyt v saune a v aklimatizačnej miestnosti.Zistiť viac
Čo potrebujem so sebou?
Pre Vás : plavky, osušku, alebo župan, prezúvky vhodné do mokrého prostredia
Pre dieťatko : plavky - odporúčame neoprénové, ktoré sa dajú u nás kúpiť. Nepotrebujete do nich špeciálnu jednorazovú plienku do vody. Obmedzíme tým množstvo odpadu a správame sa eco friendly. Ďalej potrebujete pre dieťatko uterák, osušku, alebo župan, obyčajnú bavlnenú plienku, veci na prebaľovanie , kozmetiku, na ktorú je bábätko zvyknuté, jedlo a pitie. A nezabudnite dobrú náladu.

Nenašli ste odpoveď na všetky Vaše otázky?

Kontaktujte nás

Na našej stránke používame cookies. Vo vode zasa lásku a rešpekt k dieťatku. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac info

Rozumiem